Krytinar
Zájezdový program "Dívám se vzhůru" podle stejnojmenné knížky. Je to veselé posezení s nejmenším hercem Jiřím Krytinářem a jeho vyprávění z divadelních šaten, z filmových šaten a ze života doplněný autogramiádou knížky a podpisem fotografií. Toto představení dělám pro domovy důchodců a jiná kulturní zařízení. Moderuji fotbalová utkání Teamu Arabela pod vedením Jiřího Rameše http://www.arabelateam.cz/ Rád přizpůsobím své povídání, vystoupení pro různé kulturní či sportovní akce měst či obcí, které si mne pozvou. Připravujeme pohádku Sedm sněhurek a jeden trpaslík pod režií známého herce Michala Guliáše. Připravuji s panem režisérem Tomášem Magnuskem zájezdový pořad "Živé legendy" a spolupráci na jeho novém filmu. Při mých pořadech mne doprovází zpěvák Libor Petrů, člen divadla Luďka Soboty, Jiří Votočka, zpěvák - farmář z Jizerských hor, který vystupuje s písničkami od Petra Spáleného.

Aktuality

06.09.2015 Jiří Krytinář pokřtil svou druhou knihu     V neděli 6. září byla v lomnickém muzeu v rámci vernisáže křtěna Krytinářova nová kniha s názvem Dívám se kolem . Kmotrem této knihy se stal režisér a herec Tomáš Magnusek. 

01.12.2015 Možnost zakoupení knihy Jiřího Krytináře V případě zájmu o knihu Jiřího Krytináře "Dívám se kolem" kontaktujte prosím Ing. Janu Krytinářovou viz kontakty. Kniha Vám bude zaslána na dobírku.                                                                                                                     Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemné čtení.

archiv aktualit